Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Dovanų kupono taisyklės

• Apsipirkti naudojantis Dovanų kuponu galima tik nerisirnemunas.lt E-parduotuvėje.
• Fizinis arba elektroninis Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametus ar kitaip praradus) arba į grynuosius pinigus.
• Šiais Dovanų kuponais negalima įsigyti kitų Dovanų kuponų.
• Fizinis arba elektroninis Dovanų kuponas galioja vieną kartą.
• Dovanų kuponas galioja 1 metus nuo jo įsigijimo datos.
• Pasibaigus Dovanų kupono galiojimui, jis automatiškai blokuojamas, o likę pinigai negrąžinami.
• Elektroniniam Dovanų kuponui fiskalinio kvito ar sąskaitos faktūros apsiperkant nereikia.
• Jeigu prekės kaina didesnė negu Dovanų čekyje esanti pinigų suma, trūkstamą dalį galite primokėti grynaisiais arba banko kortele. Išsirinkus prekę už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas.
• Pametus ar kitaip praradus Dovanų kuponą, pinigai negrąžinami.
• Dovanų kupono klastoti, kopijuoti, dauginti, ar panaudoti bei įsigyti bet kokiu neteisėtu būdu griežtai draudžiama.
Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų kuponu, gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis, kurios pateiktos nerisirnemunas.lt E-parduotuvėje.

PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

VIZIJA, ĮKVĖPTA

TIKRŲ VERTYBIŲ

Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

10 METŲ GARANTIJA

„Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.