Pavadinimas, turintis prasmę.

Mes pasipuošėme Lietuvos gamtai reikšmingu pavadinimu, kuris žymi ilgiausias Lietuvos upes. Apie jas sukurtas ne vienas eilėraštis, daina, apysaka ir istorija.

Būtent šių upių santakoje mes, „Neris ir Nemunas” prekinio ženklo įkūrėjai, susipažinome. Čia pat ir vienas kitam pažadėjome praleisti likusį gyvenimą kartu. Žiedus sumainyti Kauno Santakoje tapo tarsi savaime suprantamu ir tokiu sentimentaliu pasirinkimu.

Šis pavadinimas atspindi mums svarbias ir ypač šiandien tokias aktualias vertybes - tikrą meilę, šeimos santykius bei patriotizmą.

Viskas gimsta iš asmeninio poreikio.

Jaunas šeimos verslas atsirado, dėl noro kurti. Pirmiausia, kokybiškus produktus lietuviams, o vėliau - dėl noro kurti savo pačių ateitį Lietuvoje.

Pradėję šį verslą, laikrodžius pirmiausia ant riešo užsidėjome mes. Jie buvo minimalistiniai, išskirtiniai, kokybiški ir vienetiniai kūriniai. Trūko tik vieno - suasmeninimo. Taip gimė idėja - siūlyti graviravimo paslaugą. Šiandien matome, kaip puikiai pasiteisino ši mūsų mintis. Kasdien gauname užklausas išgraviruoti vaikų vardus, reikšmingas datas, pažinties vietos koordinates...

Mūsų pažadai ir atsakomybės

Mūsų kurtiems laikrodžiams taikome 10 metų garantiją. Laikrodžiui sugedus (net jei jis sugedo, dėl Jūsų kaltės, pavyzdžiui - sudužo) - atsiųskite jį mums. Sustojusį ar dėl kitos priežasties neveikiantį laikrodį sutvarkysime arba pakeisime nauju.

Naudodami „Neris ir Nemunas” pavadinimą, kuris taip natūraliai gimė iš mūsų asmeninio gyvenimo, norime atsidėkoti Lietuvai už teikiamą grožį, ramybę, laisvę, namus ir įkvėpimą.

Už kiekvieną parduotą laikrodį, Lietuvoje mes pasodiname medį, kuris augs „Neliečiamajame miške”. Šį projektą vykdome kartu su nacionaliniu paramos fondu „Neliečiamas miškas” ir prisidedame prie jų mąstymo - vienintelis tikrasis palikimas, kurį paliksime ateities kartoms, yra Lietuvos gamta ir miškai. Tikime, kad ir mūsų pirkėjai tam pritaria.


Sujungę asmeninį gyvenimą, norą kurti ir meilę Lietuvai, pristatome Jums - „Neris ir Nemunas“.

PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

VIZIJA, ĮKVĖPTA

TIKRŲ VERTYBIŲ

Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

10 METŲ GARANTIJA

„Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.