„Neris ir Nemunas” laikrodžius gamina žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus ir aptarnaujamas čia, Lietuvoje.

Mūsų pažadai ir atsakomybės:

Mūsų kurtiems laikrodžiams taikome 10 metų garantiją. Laikrodžiui sugedus (net jei jis sugedo, dėl Jūsų kaltės, pavyzdžiui - sudužo) - atsiųskite jį mums. Sustojusį ar dėl kitos priežasties neveikiantį laikrodį sutvarkysime arba pakeisime nauju. 

  Garantijos taikymas:

  1. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@nerisirnemunas.lt ir įtraukti šią informaciją: Produkto pavadinimas - Užsakymo numeris - Prekės su trūkumais nuotrauka.
  2. Mūsų specialistas peržiūrės prašymą ir per 7 darbo dienas nuo gavimo nemokamai pataisys/pakeis prekę bei išsiųs atgal Jums.

  Garantinį aptarnavimą atliekame mes patys.

  Garantinis aptarnavimas gali trukti nuo 1 iki 2 savaičių.

   

   PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

   DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

   Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

   VIZIJA, ĮKVĖPTA

   TIKRŲ VERTYBIŲ

   Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

   10 METŲ GARANTIJA

   „Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

   Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.