„NERIS & NEMUNAS“ laikrodžius gamina žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal mūsų griežtus standartus ir yra suprojektuotas, sureguliuotas ir aptarnaujamas čia, Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdamas pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems mūsų parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti savo parduodamų laikrodžių kokybe ir esame pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.

Garantija netaikoma:

 • Defektai ar pažeidimai, atsiradę dėl netinkamo naudojimo ar aplaidumo (pvz., Smūgis, kritimas, stiklo įbrėžimai)
 • Defektai ar pažeidimai dėl netinkamo daikto ar jo dalių remonto ar modifikavimo
 • Optiniai pokyčiai, atsirandantys dėl įprasto nusidėvėjimo ir senėjimo (pvz., Smulkūs įbrėžimai ant stiklo ir (arba) dėklo, apyrankės spalvos pasikeitimas ir dangos pleiskanojimas)
 • Vandens žala
 • Bet koks nešvarumas ant gaminio taip pat nėra garantijos reikalavimas

Garantijos reikėjimo atveju elkitės taip:

 1. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir į el. Laišką įtraukti šią informaciją: - Pavadinimas - Užsakymo numeris - Prekės su trūkumais nuotrauka

 2. Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba pirmiausia patikrina paveikslėlį, kad pamatytų, ar defektas yra garantinis reikalavimas.

 3. Garantijos pretenzijos atveju gausite nemokamą grąžinimo kvitą, kad išsiųstumėte prekę mūsų Skundų ir garantijų skyriui.

 4. Mūsų garantinis skyrius peržiūrės bylą per 7 dienas nuo gavimo ir prireikus nemokamai pataisys/pakeis prekę.

 

Garantinį aptarnavimą atliekame mes patys.

  PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

  DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

  Add your own custom content to give more information about your store, availability details...

  VIZIJA, ĮKVĖPTA

  TIKRŲ VERTYBIŲ

  Ten, kur dvi pusės susitinka ir atranda vieną kitą... Tai yra mūsų vizija. Norime, kad individualūs kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei subtilią, paslaptingą esmę. Visa tai įkvepia tradicinės vertybės bei noras didžiuotis tuo, ką turime šalia...

  10 METŲ GARANTIJA

  „NERIS & NEMUNAS“ laikrodžius gamina žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal mūsų griežtus standartus ir yra suprojektuotas, sureguliuotas ir aptarnaujamas čia, Lietuvoje.

  Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems mūsų parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti savo parduodamų laikrodžių kokybe ir esame pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.