Prekės išsiunčiamos per 1 - 2 darbo dienas. Išgraviruojamos per 1-3 darbo dienas.

Pristatymas Omniva paštomatu - Nemokamas

Per 1-2 dienas po išsiuntimo, siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Apie tai būsite informuoti žinute Jūsų nurodytu numeriu.

Pristatymas Kurjeriu - 5.9€

Per 1-3 darbo dienas po išsiuntimo, kurjeris pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu. Prieš tai paskambins Jūsų nurodytu numeriu.

Siuntimas į užsienį - 7.9€

Pristatymo laikotarpis:

•  Europos Sąjungos šalyse prekę gausite per 7-12 darbo dienų.

•  Ne Europos Sąjungos šalyse prekę gausite per 10-25 darbo dienas.

PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

VIZIJA, ĮKVĖPTA

TIKRŲ VERTYBIŲ

Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

10 METŲ GARANTIJA

„Neris ir Nemunas” laikrodžius gamina žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus ir aptarnaujamas čia, Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems mūsų parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti savo kuriamų produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.