Prekės išgraviruojamos ir išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas. Užsakymai atlikti iki 02-09 dienos bus pristatyti iki 02-13 dienos.

Pristatymas Omniva paštomatu Lietuvoje - nemokamas.

Per 1-2 darbo dienas po išsiuntimo, siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Apie tai būsite informuoti žinute, Jūsų nurodytu numeriu.

Pristatymas kurjeriu Lietuvoje - 5.9€

Per 1-3 darbo dienas po išsiuntimo, kurjeris pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu. Prieš tai paskambins Jūsų nurodytu numeriu.

Siuntimas į užsienį per Lietuvos paštą - 7.9€

Pristatymo laikotarpis:

• Europos Sąjungos šalyse siuntą gausite per 7-12 darbo dienų po išsiuntimo.

• Ne Europos Sąjungos šalyse siuntą gausite per 10-25 darbo dienas po išsiuntimo.

Siuntimas į užsienį kurjeriu ,,Nuo durų iki durų" - 32.9€

Pristatymo laikotarpis:

• Pristatymas į visas pasaulio šalis siuntą gausite per 1-4 darbo dienas po išsiuntimo Jūsų nurodytu adresu.

PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

VIZIJA, ĮKVĖPTA

TIKRŲ VERTYBIŲ

Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

10 METŲ GARANTIJA

„Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.