Visus NEPANAUDOTUS ir NEGRAVIRUOTUS produktus galima grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo.

Jei laikrodis buvo nešiotas (neatsižvelgiant į tai, kiek laiko jis buvo nešiojamas) - jo grąžinti NEGALIMA.

 

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ:

Norėdami grąžinti prekę, atlikite šiuos žingsnius:

 1. Susisiekite elektroniniu paštu info@nerisirnemunas.lt ir nurodykite užsakymo numerį bei prekes, kurias norite grąžinti.

 2. Kai patvirtinsime Jūsų prašymą, iš naujo supakuokite prekę ir išsiųskite ją mums.
 • Pirkėjo grąžinama prekė turi būti nesugadinta, turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.
 • Prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kad transportavimo metu nebūtų pažeista.

  PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

  DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

  Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

  VIZIJA, ĮKVĖPTA

  TIKRŲ VERTYBIŲ

  Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

  10 METŲ GARANTIJA

  „Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

  Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.