Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol atsiranda tam tikra vizijos forma. Kiekvienas „NERIS & NEMUNAS“ kūrinys išleidžiamas tik tada, kai sėkmingai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

Kiekvienas mūsų kūrinys yra daug daugiau nei tik aksesuaras. Tai yra asmenybės simbolis, kuris atskleidžia vidinius įsitikinimus. „Neris & Nemunas" yra daugiau nei lietuviškas prabangios mados prekės ženklas. Siekiame emocijos bei autentiškumo jausmo, kuriuos suteikti gali tik teisingas požiūris ir tinkamai pasirinktos vertybės.

INDIVIDUALUMAS

Norime, kad individualūs bei riboti kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei subtilią, paslaptingą esmę. Kiekvieną „Neris ir Nemunas" Laikrodį graviruojame Jūsų Vardu, Pavarde arba Individualiu tekstu, kad suteiktume dar gilesnę prasmę bei norą didžiuotis tuo, ką turime...

PO DAUGYBĖS BANDYMŲ...

DIZAINAS, ATSPINDINTIS VIZIJĄ

Visi geri dalykai reikalauja laiko, todėl savo kūrinius tobuliname tol, kol pilnai išpildome savo turimą viziją. Kiekvienas „Neris ir Nemunas” kūrinys išleidžiamas tik tada, kai visiškai atitinka visus nustatytus griežtus kokybės standartus, rūpestingai prižiūrint aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamybos specialistų.

VIZIJA, ĮKVĖPTA

TIKRŲ VERTYBIŲ

Ten, kur dvi pusės susitinka ir kartu teka, ta pačia kryptim, tolyn... Mūsų vizija yra įkvėpta tikros meilės istorijos. Norime, kad autentiški kūriniai perteiktų ypatingą pojūtį bei sukurtų sentimentalią prasmę. Kurdami vadovaujamės tvirtomis vertybėmis bei didžiavimusi tuo, ką turime šalia...

10 METŲ GARANTIJA

„Neris ir Nemunas” laikrodžius kuria žmonės, aistringi laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus kokybės standartus.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems „Neris ir Nemunas” parduodamiems laikrodžiams. Esame užtikrinti produktų kokybe ir pasirengę suteikti jiems vieną geriausių garantijų Lietuvoje.